WUXI H-WELDING MACHINERY CO., LTD

Zaangażowanie w dostarczanie najlepszych usług i wsparcia!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD

Certyfikaty
dobra jakość Spawarka H Beam na sprzedaż
dobra jakość Spawarka H Beam na sprzedaż
Opinie klientów
You are one of the best welding rotator supplier I met. High quality products, fast delivery and good service. I’m so glad to cooperate with you.

—— Hitase

Hi, Ms. Daisy, I have received the products, very nice. Everything is OK. I am ready to do more business with you. Thank you!

—— Vladimir Palacios

We ordered welding positioner and manipulator three years ago. They are running very well. WUXI H-WELDING MACHINERY is a very reliable partner.

—— Henry Tan

Im Online Czat teraz

WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD

1 2 3 4 5
WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD
customer visit

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : H-Spawanie
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 8million -10million
Rok założenia : 2004
pc Export : 60% - 70%
WUXI H-WELDING MACHINERY CO., LTD należy do WUXI HAILONG GROUP, założonej w 2004 roku. Znajduje się w mieście yangshan, 30 minut od centrum miasta Wuxi samochodem. 180 kilometrów od szanghajskiego lotniska Pudong, z wygodnym transportem.

Istnieją trzy firmy jako oddział, jeden to wuxi h-power machinery co., Ltd (http://www.h-power.cn/) specjalizujący się w silnikach, agregatach prądotwórczych, zestawie pomp wodnych, lekkich maszynach budowlanych i tak dalej, Jednym z nich jest wuxi h-welding machinery co., ltd (http://www.h-welding.com/), koncentrując się na sprzęcie spawalniczym, maszynie do cięcia cnc i linii produkcyjnej h h, druga to anhui h-power machinery co. ,Sp. z o.o.

NOWA FABRYKA


Mamy trzy zakłady, z których dwie znajdują się w mieście wuxi, a druga w mieście anhui. W tym całkowicie 400 pracowników.

H-WELDING FACTORY

FABRYKA WEWNĄTRZ


Skupiamy się tylko na chińskim rynku wcześniej. W tym czasie sprzedaliśmy wiele maszyn do innych krajów przez firmę handlową i uzyskaliśmy dobrą reputację, zgoda od klienta dała nam duże zaufanie, więc zaczynamy na rynku zagranicznym od 2010 roku z naszą marką H-WELDING. Po dwóch latach rozwoju i ekspansji, ze znaczną przewagą konkurencyjną. Teraz nasze produkty są eksportowane do Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej i Afryki itp.

Jesteśmy młodą firmą bez biura pluszowego, ale mamy miłego szefa, pozytywnego, energicznego i pragmatycznego, mamy też grupę doświadczonych pracowników, którzy pracowali tu blisko 10 lat. Pracujemy tutaj szczęśliwie, mamy pewność, że w najbliższej przyszłości nasza firma i nasza marka H-WELDING staną się najbardziej znanymi w tej branży.

Szczegóły kontaktu
WUXI H-WELDING MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Frank

Tel: 86-510-82694554

Faks: 00-86-18601574554

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)